Hoş geldiniz!

Çağrı Teknoloji Havadan Görüntüleme Hizmetleri olarak sizler için profesyonel kalitede çekimler gerçekleştiriyoruz. Hikayenizi anlatmak için farklı bir bakış açısına sahibiz!

Uluslararası ölçekte başarıyla tamamladığımız birçok projeden, birlikte çalıştığımız set ekibi ve yönetmenlerden edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda yetenek ve ekipmanlarımızı sürekli geliştiriyor, işimizi severek yapıyoruz.

Çekimlerimizde Dji Inspire 2 Raw drone ve 6K / 24 megapixel çözünürlükte Zenmuse X7 gimbal kameramız ile premium objektifler kullanmaktayız. Profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış drone kameramız ile her koşulda stabil görüntüler alabiliyoruz.

İki kişiden oluşan ekibimizde pilot dronu kullanırken kamera operatörü sadece kadraja odaklanmaktadır.

Sinema, dizi, belgesel, reklam, tanıtım filmi projelerimiz için Showreel videomuzu izleyebilir, Otel, tesis, mimari fotoğraf, 3 boyutlu proje örneklerimiz için Portfolyo sayfamıza göz atabilirsiniz.

Drone iha modelleri ve gimbal kameraları ile  son teknolojinin gerekliliklerini yerine getirmeyi ilke edinmiş, profesyonel çözümler üreterek işinize değer katmayı hedefleyen dinamik bir ekibiz.

Çağrı Teknoloji

Aerial | Filming | Photography

Tags: Havadan çekim, drone çekimi, hava çekimi, havadan fotoğraf çekimi,  drone video çekimi